poniedziałek, 2 listopada 2015

Dwa oblicza kota // Two sides of cat

Hej!
Hello!

Za każdym razem, jak mam pokazać swoją pracę w Kolorowym Jarmarku, nie mogę się zdecydować, których przydasiów użyć. Pół biedy, jak wszystko fajnie się łączy, ale niestety nie zawsze tak jest. Dlatego tym razem powstały 2 prace z dwoma obliczami mojego kota - tym miłym i tym mniej miłym.
Every time, when I have to prepared a new post for Kolorowy Jarmark, I can't decided what to use - it's so many options! And unfortunately sometimes I can't mix them. And that's why I created today a 2 layouts - about 2 sides of my cat - nice one and not so very nice.

Na pierwszy ogień poszła kolekcja Primy "Bedtime Story", idealna do zdjęcia śpiącego Kiciora.
In first layout, I used Prima's "Bedtime Story" - it's perfect for picture of sleeping Kicior.
Połączyłam ją z papierem Webster's Pages, a jako jedną z warstw dodałam kalkę Crate Paper - jest ciekawym elementem, ale nie przeładowuje kompozycji.  
I mixed it with Webster's Pages paper. I also added Crate Paper printed vellum - it's nice accent, but not overwhelming.    

Użyłam tez cudnych stempli American Crafts - to m.in. ten wycięty kwiatek - prawda, że śliczny? Do tego kocie naklejki, halloweenowe, trochę chlapań i praca gotowa. 
I also used gorgeous stamps by American Crafts, kitten and Halloween stickers, a little bit of splashes and done!

Wszystko oczywiście jest na kosteczkach 3D - nie wiem, czy widzieliście, ale w sklepie są dostępne kosteczki Docrafts. To te sprzedawane kiedyś w Empiku. Zdecydowanie są moimi ulubionymi - naprawdę porządnie kleją i nie ma strachu, że z pracy wszystko poodpada.   
Of course I stick all my layers with 3D foam squares - we have in store Docrafts' squares - that's my favourite. 
 
Ale przejdźmy do drugiego LO. Bardzo podoba mi się kolekcja Piątku 13 - "Kochaj mnie bardziej", ale muszę przyznać, że często miałam problem, z czym ją połączyć. Ale tym razem się nie poddałam i znalazłam jej idealnego towarzysza - papiery Scrapberry's "Vintage Circus".  
But now a little bit about my second layout. I really like "Love me more" collection by Piątek 13, but I often had an issue with it. I didn't know, what will look good with it. But this time I find a perfect connection - "Vintage Circus" by Scrapberry's. 
 

Jako tytułu użyłam alfabetu EK Success - jest naprawdę bardzo tani, a wygląda świetnie. Do tego ponownie trochę naklejek, stempli i chlapań.  
To create a title I used EK Success alpha - it's really cheap and looks amazing. And again - stickers, stamps and splashes. 
 
Materiałoznawstwo // Supplies:
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Websters-Pages-Papier-30x30-Party-Time-A-Beautiful-Sight/1033http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Kosteczki-dystansowe-3d-940szt/4319http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-papierow-15x15-Bedtime-Story/2864
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Oh-Darling-12-x-12-Printed-Vellum-Bows-kalka-w-kokardki/1443http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Narzedzie-do-stemplowania-Dear-Lizzy-Lucky-Charm-Roller-Stamp/4164http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Stemple-Dear-Lizzy-Serendipity-Clear-Acrylic-Stamps/4158
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-korkowych-naklejek-BasicK1/2980http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-naklejek-Bella-Blvd-Halloween-Magic-Trinket-Stickers/4313http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Tusz-Memento-w-kolorze-Tuxedo-Black/4333
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-Strawberry-Fields-Memory-Pockets-Labels/976http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-papierow-Piatek-Trzynastego-Kochaj-mnie-bardziej-12x12/3225http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Mgielka-Heidi-Swapp-Color-Shine-Patina/4060
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-EK-Success-zloty-alfabet/4137http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Oh-Darling-6-x-12-Stickers-zestaw-naklejek/1429http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-papierow-15x15-Vintage-Circus/2373
http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Stempel-Swirl-III/4560http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-Chalk-Hey-You/4111http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-Open-Road-Standouts/1923

Dziękuję, że do mnie zaglądacie i komentujecie :*
Thank you for your visits and comments :*
 
Udanego poniedziałku :)  
Have a nice Monday!

13 komentarzy:

 1. Przepiękne prace a kocio słodki jest ;) Pozdrawiam z nutką jesieni ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojejciu jak słodko ! Pięknie, świetnie dobrane kolory i uwielbiam Twoje 'warstwowanie ' :)Buziaczki

  OdpowiedzUsuń
 3. Fenomenalnie oprawiasz fotki swojego pupila - słodkie warstwy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze niezmiennie podobają mi się Twoje przestrzenne prace. A model to prawdziwy słodziak :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudne te scrapy, pierwszy jest bardzo uroczy, a drugi idealnie pasuje do charakteru kociaka ;)
  Podoba mi się to, jak łączysz ze sobą papiery, wychodzi Ci to naprawdę świetnie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne scrapy, świetnie oddałaś charakter zdjęć poprzez kolory i dodatki. Super :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fantastyczne prace! Chociaż muszę przyznać, że pierwsza podbiła moje serce :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj na smyczy to chyba mu się nie podoba :) U nas w rodzinie od niedawna jest nowy kotek rosyjski, słodziak niesamowity, ale non stop w ruchu i nie mogę mu fajnego zdjęcia zrobić, a twój to istny model z okładki. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. scrapki boskie, a kocisko mnie rozkłada na kolana! wygłaszcz go ode mnie!

  OdpowiedzUsuń
 10. Rewelacyjne są! :D Kicior już dorobił się sporej kolekcji LO'sów. ^^

  OdpowiedzUsuń
 11. Rewelacyjne prace - oba scrapy świetne - a kicior rewelacyjny na sfochowanym zdjęciu :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Fantastyczne są te scrapy :) Kiciora uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. świetne prace, skłaniam się ku wersji pastelowej - cudna!

  OdpowiedzUsuń