poniedziałek, 30 listopada 2015

Choinka // Christmas tree

Hej!
Hello!

Jak tam, ogarnęła Was już świąteczna gorączka? Mnie zdecydowanie tak! Dawno nie czekałam aż tak na Święta. Pierwszy raz organizujemy je po swojemu i chcę, żeby było idealnie.
I have to admit that I'm totally looking forward to Christmas. We will organize it for the first time and I want them to be perfect. 

Sami więc rozumiecie, że na najnowszy post dla Kolorowego Jarmarku nie mogło powstać nic innego, jak świąteczne LO - z choinką w roli głównej.
So, for today's post for Kolorowy Jarmark I can't make something else than Christmas LO with Christmas tree.

Użyłam papierów Piątku Trzynastego, które chodziły za mną od kiedy zostały wydane, ale jakoś nie miałam okazji, żeby je kupić. No i ich najnowsza kolekcja - Serendipity.
Wykorzystałam też mojego ulubieńca z nowości dpCraft - filcowego reniferka. Czyż nie jest przesłodki?
I used Piątek Trzynastego papers, which I want to use for a very long time. And also their new collection - Serendipity.
And I also added my favourite item form dpCraft's new products - felt reindeer - isn't it sooo adorable?

Materiałoznawstwo // Supplies:
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-papierow-Serendipity%2C-12x12/4567http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-papierow-Swiateczny-czas%2C-12x12/4568http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/NAKLEJKI-3D-Z-FILCU-RENIFERY%2C-10-SZT./4643

http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Cekiny-zlote-mix%2C-9-g/4637http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-naklejek-Bella-Blvd-Christmas-Cheer-Trinkets-Stickers-/4317http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Wykrojnik-Festive-Collection-Pine-Bough/4294http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Gruby-papier-ozdobny-Scrapberrys-Fresh-Green/2428http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Gruby-papier-ozdobny-Scrapberrys-Cappuccino/2387


Dziękuję, że do mnie zaglądacie i komentujecie :*
Thank you for your visits and comments :*


Udanego poniedziałku :)
Have a nice Monday!

13 komentarzy:

 1. pięknie! łoś jest czaderski:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny, świąteczny LOsik! Niech Twoje święta będą równie udane:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ Twoje LO jest słodkie! To bardzo radosna dawka słodyczy, samo sedno świątecznego nastroju. Życzę Ci go aż do Świąt i dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudna ta choineczka. ;) Genialny pomysł i rewelacyjne wykonanie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gorączki świątecznej jeszcze nie odczuwam, choć jak widzę klimat jaki wyczarowałaś na LOsie, to coś się we mnie budzi :) Życzę Ci, żeby w te Święta Bożego Narodzenia wszystko było wyjątkowe.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gorączki świątecznej jeszcze nie odczuwam, choć jak widzę klimat jaki wyczarowałaś na LOsie, to coś się we mnie budzi :) Życzę Ci, żeby w te Święta Bożego Narodzenia wszystko było wyjątkowe.

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna praca. Te dodatki mnie zauroczyły.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolorowy, śliczny i bardzo wesoły ten scrap. Nie można przejść obok niego obojętnie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ooo, Piątek tu widzę :D Też uwielbiam tę kolekcję, co roku dokupuję a i tak mi mało. Scrap cudowny, super wykorzystałaś tego reniferka :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fantastyczny, bardzo świąteczny scrap :) Reniferek jest uroczy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. cudne lo, pełne kolorów, radości i świątecznych detali

  OdpowiedzUsuń
 12. Przeoryginalna praca! Napatrzeć się nie mogę!

  OdpowiedzUsuń