środa, 11 listopada 2015

Kiciorek

Hej!  
Hello!
 
Ostatnio robię zdjęcia tylko Kiciorowi, więc niestety chwilowo nie zapowiada się na zmianę tematyki prac. Ale żeby nie było nudno, tym razem praca dla Kolorowego Jarmarku jest bardziej mediowa.   
Lately I took photos only of Kicior, so don't expect another theme of my layouts. But this time LO, which I made for Kolorowy Jarmark, is more mixed-media. 
Najpierw popsikałam mgiełką przez maskę - zależało mi na nierównym wzorze, poprzeplatanym plamami. Popsikałam też fioletową mgiełką, żeby urozmaicić trochę kolorystykę, a następnie pochlapałam obydwoma mgiełkami po całości.  
At first I sprayed mist through the stencil - I want pattern to be uneven mixed with stains. I also sprayed some violet. And then I made splashes using both mists. 

Papiery pod zdjęciem to "True Stories" Shimelle - ta kolekcja ma naprawdę świetne wzory. Aż żałuję, że nie kupiłam dużego padu. Bałam się trochę kolorystyki - tego, ze nie podpasuje mi do zdjęć, ale okazało się, że niepotrzebnie.  
Under the photo I used Shimelle "True Stories" collection - it has a really great patterns. I regret that I didn't buy a big pad. I was afraid that colours will not look good with my photos, but I was wrong.

Nie mogło zabraknąć naklejek - tym razem króluje Bella Blvs i tytułu z alfabetu Crate Paper.  
Of course, I used some stickers - this time Bella Blvd. And a title is made from Crate Paper alpha.

Materiałoznawstwo // Supplies:
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Kesiart-mgielka-32-Pastel-Purple/2517http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-papierow-15x15-Shimelle-True-Stories/4306

http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-naklejek-Bella-Blvd-Color-Chaos-Trinkets-Stickers/4151http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-naklejek-Bella-Blvd-Just-Add-Color-Collection-Black-and-White/4150http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-4-masek-Brighton-Pier-Hueys-Masks/2054
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Notes-Things-Alfabet-Chipboard-/2044

Dziękuję, że do mnie zaglądacie i komentujecie :*
Thank you for your visits and comments :*


Miłego dnia!
Have a nice day!

12 komentarzy:

 1. kocham tę plamę! i te tło! i kiciora! <3 jest fenomenalny ten scrap !!! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ kicia jest piękna i jak najbardziej i jak najczęściej trzeba ją fotografować :) A potem robić takie piękne LO. Czy te mgiełki których używasz nie zapychają się? Bo szukam idealnej, takiej która nie będzie się zapychać a ja nie będę potem musiała z nią walczyć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :* Powiem Ci, że zatykają mi się tylko 13 Arts. Mam jeszcze Primę, Heidi Swapp i Kesi'art i z tymi nie miałam problemu. Jedynie jedna Heidi mi się czasem przytyka, ale wystarczy pomieszać mocniej i znowu psika bez problemu. A wszystkie mgiełki trzymam na stojąco (mimo że niby powinno się na leżąco) i nigdy nie myję.

   Usuń
 3. Takiemu Kiciorkowi nie można odmówić zdjęć ;) Scrap super :) fioletowo-żółte plamy nadają fajnego charakterku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tam mogę podziwiać Twojego kiciorka, jak babcia swoje wnuki, uwielbiam go!
  Scrap jest świetny, zachwyciło mnie jego tło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kociora niogdy za wiele. ^^ Świetba plama, papiery fantastyczne i wszystko idealnie gra. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam zaglądać do Ciebie, zaraz poprawia mi się humor i naładowuję się pozytywną energia dzięki Twoim pięknym i fantastycznie skomponowanym pracom :)

  OdpowiedzUsuń
 7. kocham Twojego Kiciora wręcz! ;-) a LO cudoooowne! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. fotki kiciorka nigdy mi się nie znudzą!!! A do tego tak genialnie oprawione... Nic tylko zachwycać się bez końca... :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ja pikole jestem w szoku że tu tak mediowo! ;) super ;*

  OdpowiedzUsuń
 10. Twój kicio jest słodki! Uwielbiam te fotki! A pracą jak zawsze zachwycasz:)
  Serdecznie pozdrawiam -Gosia!

  OdpowiedzUsuń
 11. Już kiedyś pisałam że kiciora uwielbiam i zdania nie zmieniam :) Poza świetnym zdjęciem jestem również zachwycona kolorami pracy :)

  OdpowiedzUsuń