sobota, 7 listopada 2015

Project Life - Ulubieńcy jesieni // Project Life - Autumn favourites

Hej!  
Hello!

Jaki macie stosunek do jesieni? Co roku oczekujecie jej z niecierpliwością, czy wręcz przeciwnie - szczerze jej nie cierpicie? W ramach cyklu Project Life'owego w Kolorowym Jarmarku pokażę Wam swoich jesiennych ulubieńców. Oczywiście, jak zwykle, rozkładówka powstała bez użycia kart do PL.   
What do you think about Autumn? Do you love it? Or you just hate it? In our Project Life series in Kolorowy Jarmark I show you my Autumn favourites. Of course, as usual, spread was made without PL cards. 

A Wy co myślicie o jesieni?
And what do you think about Autumn?

Materiałoznawstwo // Supplies:
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Notes-Things-Reminder/2007http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Notes-Things-Inbox/2040http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Notes-Things-Schedule/2002
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-EK-Success-koniczynki/4129http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Birthday-Wishes-naklejki/2050http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Rubonsy-Mixed-Company/977
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Stempel-silikonowyl-10%2C5x10%2C5cm-Everyday.-Numbers-/3008http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-Live-Simply/1345http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Stemple-Dear-Lizzy-Serendipity-Clear-Acrylic-Stamps/4158

http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Open-Road-Peach-Springs/1981http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Tusz-Memento-w-kolorze-Tuxedo-Black/4333http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Oh-Darling-6-x-12-Stickers-zestaw-naklejek/1429http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Websters-Pages-Naklejki-Sweet-Routine-Sentiment-Sticker/990


Dziękuję, że do mnie zaglądacie i komentujecie :*
Thank you for your visits and comments :*


Udanego weekendu :)
Have a nice weekend!

12 komentarzy:

 1. Jak wpadniesz do mnie, to natrafisz akurat na jesienny post. Lubię ją, bo jakie mam inne wyjście? W każdej porze roku staram się odnaleźć coś ekscytującego. Listopad w moim regionie jest ciepły i słoneczny. Twoje prace urzekają kolorem. Czy pisałaś już może wcześniej jak drukujesz zdjęcia do swoich prac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :* Zdjęcia drukuję w domu na matowym papierze fotograficznym :)

   Usuń
 2. Taką jesień to i ja lubię :) Jeszcze dodałabym jedno: pierwsze przepalenia kominka,a co za tym idzie zapach drewna :)
  Masz ładne pismo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przepadam za jesienią ale w Twojej pracy jest to co w jesieni najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Project Life, śliczna inspiracja na Jesień :) bUZIACZKI

  OdpowiedzUsuń
 5. Słoneczną jesień uwielbiam... podobnie jak Twój PL :) Jesienne cudo!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. piękna jest ta Twoja jesień, taka bardzo ciepła <3

  OdpowiedzUsuń
 7. I taką ciepłą jesień lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam jesień, a taka jaką mamy od paru lat to w ogóle jest cudowna :) Świetnie poradziłaś sobie z tą rozkładówką, nawet bez kart wygląda świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne fotki, któż z nas nie lubi takiej jesieni?

  OdpowiedzUsuń
 10. O tak, jesień ma tę zaletę, że jak już się znajdzie chwilę wolnego czasu, to można sobie wskoczyć z książką pod kołderkę i popijać gorącą herbatkę ;) U Ciebie nawet szara jesień nabiera kolorów :)

  OdpowiedzUsuń