piątek, 25 lipca 2014

Everyday

Hej :)

Ale się pogoda od wczoraj popsuła. Tylko leje i leje. Mam nadzieję, że na weekend pogoda się poprawi, bo miałam zamiar spędzić go poza domem.

A na rozweselenie mam dla Was taki oto pozytywny i słoneczny layout. Jest to lift LO na wyzwanie Studia Tekturek. Strasznie podoba mi się ta kompozycja, więc koniecznie musiałam wziąć udział.


Uwielbiam te papiery za wzory i kolory i za to, że mają dużo elementów do wycinania, dzięki czemu można stworzyć własne ozdoby.
Mam też nową scrapową miłość, a nawet dwie. Pierwsza to nawiasy.  Wcześniej nie rozumiałam, po co je w ogóle producenci tworzą, a teraz wciskałabym je najchętniej do każdej pracy (co właściwie robię :D).
A druga to te czarne napisy od Sody - są idealne na tytuł, a czcionka jest śliczna.

W swojej pracy wykorzystałam:

http://www.sodalicious.pl/index.php?p329,kitchen-stories-m-y-ellow-toolshttp://www.sodalicious.pl/index.php?p328,your-own-tool-write-it-downhttp://www.sodalicious.pl/index.php?p327,frame-it-salt-pepper

http://sklepik.na-strychu.pl/pl/p/Elementy-15x30-Illumination-7Dots/16103http://13arts.pl/pl/p/Tusz-kreslarski-czarny/90http://www.sodalicious.pl/index.php?p359,soda-words-lazy
http://wycinanka.net/pl/p/INSTYTUT-nawiasy-i-gwiazdki/149http://wycinanka.net/pl/p/gwiazdki%2C-100-szt./1045http://wycinanka.net/pl/p/strzalki-doodling%2C-9-szt./1611
http://scrapki.pl/studio-calico-essentials-geotags-rozowe-czerwone-p-8184.htmlhttp://shop.goscrap.pl/pl/p/elementy-dodatkowe-welcome-kolka/197
Dziękuję kochani za wszystkie komentarze i odwiedziny :)

Udanego weekendu :)

26 komentarzy:

 1. Wow! Mapka świetna a Twoja kompozycja jeszcze lepsza! :D Napisy są faktycznie rewelacyjne - no i stosunkowo niedrogie. ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny! Ja mam zawsze z napisami kłopot, więc chyba muszę się za takimi rozejrzeć, bo wyglądają super! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty to masz wyobraźnie! świetny scrap

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie świetne kolory! Bardzo mi się podoba ten scrap, przypomniał mi, że muszę iść coś zjeść ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. genialne kolory, kompozycja i kuchenne papiery

  OdpowiedzUsuń
 6. genialny, pozytywny, radosny:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiesz, ze uwielbiam Twoje prace! Dodatkowo Soda i napisy wymiatają, więc w ogóle nie mam pytań ;) i widze Illumination ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny, rozweselający scrap :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny! Kto by pomyślał, żeby oskrapować obwarzanka :D Tobie wyszło to cudnie :) Aż się głodna zrobiłam, bo jeszcze bez śniadania jestem ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. jest świetny ! kocham to jak to wszystko ze sobą zgrałaś i połączyłaś, a ten żółty wygląda totalnie optymistycznie :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo fajne LO ze smacznym zdjęciem :)

  OdpowiedzUsuń
 12. fenomenalne kolory! :) fajnie, że wzięłaś udział! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo ciekawe LO, dużo tu wszystkiego! ;) Smakowicie ;p

  OdpowiedzUsuń
 14. Rzeczywiście pozytywny i słoneczny scrap! Świetny jest.

  OdpowiedzUsuń
 15. Jest świetny a jaki fajny wybór zdjęcia. :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Fenomenalny scrap!!! Umiesz czarować ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Świetny, smakowity scrap! :)

  OdpowiedzUsuń
 18. zaraz...zaraz , a gdzie kefir ??? :D
  bez tego rogal nie wchodzi

  OdpowiedzUsuń
 19. Też uwielbiam te napisy! *.* Mega prace z nimi wychodzą, a co do nawiasów to wciąż jestem na etapie "po co to"- i chyba będę musiała spróbować xD Genialny scrap, strasznie mi się kolorystyka podoba, zdjęcie, elementy... no wszystko!

  OdpowiedzUsuń