czwartek, 29 stycznia 2015

Wiosna

Hej :)
Hi :)

Dzięki za wszystkie komentarze pod poprzednim postem. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że praktycznie każdemu z Was to ta druga kartka przypadnie do gustu, szczególnie, że to był mój mały eksperyment :) Tym bardziej się cieszę :)
Thank you for all your comments. I have to admit that I didn't expect, that you like this second card so much. I'm really glad, because that was a small experiment. 

Dzisiaj wpadam dosłownie na chwilę, bo nauka niestety dalej rządzi moim życiem. Dlatego wybaczcie, że do Was nie zaglądam, mniej więcej za tydzień powinnam być już wolna (a przynajmniej bardzo na to liczę ;))

Notka tak wyjątkowo po angielsku, bo LO było przygotowywane na DT Call w MarakiScrap, a że to hiszpański sklep, to bez obcego języka się nie obejdzie ;)

Today's post and page was prepared special for DT Call in Maraki ScrapZrobiłam LO z jednym z moich ulubionych zdjęć z zeszłego roku (wiosno, gdzie jesteś?!). Użyłam też ukochanej maski piórek, nałożyłam przez nią gel medium wymieszane z mgiełką. Efekt całkiem mi się podoba :) Kolor na żywo jest oczywiście ładniejszy. A do tego trochę rub-onsów, enamel dotsów, chlapań i LO gotowe.
I made LO with one of my favourite photos from last year. I used feather-mask and gel medium mixed with mist. I really like this efect. I also add some rub-ons, enamel dots and splashes. I like simple and colourful pages like this :)

Materials:
http://artworkshop.pl/pl/american-crafts/kolekcje/day-dreamer/dear-lizzy-daydreamer-zestaw-papierow-16-x16-cm-p148c2c12c128.htmlhttp://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Mgielka-Heidi-Swapp-Color-Shine-Coral/1969http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Mgielka-Heidi-Swapp-Color-Shine-Sweet-Cherry/1944
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Ayeeda-Medium-Medium-zelowe-100ml/507http://www.retrokraftshop.pl/pl/maski-i-szablony/1012-szablon-6x6-feathers-crafter-s-workshop.htmlhttp://artworkshop.pl/pl/american-crafts/kolekcje/day-dreamer/dear-lizzy-daydreamer-rub-on-transfers-p238c2c12c128.html
http://scrapki.pl/october-afternoon-daily-flash-inspiration-stempelek-rolowany-p-8079.htmlhttp://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Wykrojnik-Koronka-1/431
 


I'm submitting this project to Paper Issue Link party - Mist-er Fix-it with Fancy Pants Designs 

Piszcie, co sądzicie :)
I hope you like it :)

Trzymajcie się :)
Have a nice day :)

16 komentarzy:

 1. Matko, patrzę na to zdjęcie i myślę, no skąd ona takie foty bierze? :D Cudne zdjęcie i cudna praca. Wszystko mi się w niej podoba, nie mam co krytykować. :P

  OdpowiedzUsuń
 2. No i życzę wytrwałości w nauce, żeby Cię za dużo rzeczy nie rozpraszało. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialne są te piórką z zabarwionego gelmedium! Świetnie podkreśla je cała kompozycja! Bardzo mi się podoba :) powodzenia w DT callu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny :) bardzo mi sie podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Co sądzę? A czy można napisać coś innego niż - fenomenalna praca,kompozycja, a zwłaszcza kolorystyka zachwycają :) Oj, wiosny już chcę!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny efekt tych piórek! Powodzenia i wytrwałości w nauce ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale wiosennie! :) Chcę żeby już tak było na zewnątrz - no i te piórka szałowe. ;) Powodzenia! :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetnie, wiosennie, kolorowo! Super po prostu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jest piękny! I ja zatęskniłam za ciepłymi dniami :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna praca :) Piórka są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 11. dziękuję za tę dawkę słońca, pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 12. O jejku, jaki cudownie ciepły! Paczam i się grzeję od tego twojego scrapa (jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało)! Widzę że maska nie ma chwili odpoczynku, ale to dobrze :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Wyjątkowo radosne i wiosenne LO :)

  OdpowiedzUsuń
 14. What an awesome LO! Love those yellow feathers! Thank you for linking up to the current Paper Issues link party, Mist-er Fix-It, sponsored by Fancy Pants Designs!

  OdpowiedzUsuń