czwartek, 15 stycznia 2015

Sketchabilities #131

Hej :)

Muszę się Wam pochwalić, że 3 zaliczenia już za mną! Najbardziej cieszę się chyba z tego, że w końcu pośpię więcej niż 1,5 godziny, dlatego post będzie bardzo skrótowy. Sami rozumiecie, łóżko mnie wzywa :D A do tego jakiś odmóżdżający serial/film/program.

Dzisiaj ruszyła 131 mapka Sketchabilities:


Dodatkową wytyczną dla nas było, że możemy użyć tylko białego (ponad 85%) i niebieskiego o takiego:


Powiem Wam, że myślałam, że będzie łatwiej się z tym pracowała, ale jednak tylko jeden kolor sprawia mi trudność. Ciągle mnie korciło, żeby dodać jeszcze jakiś :DCałe szczęście, że Gosia przywiozła swoje wykrojniki, przynajmniej miałam, czym pracę urozmaicić :D Wykorzystałam też dawno nieużywane swoje. Stwierdziłam, że muszę zacząć wycinać coś więcej niż napisy i kółka, bo tyle fajnych wykrojników mam, a nie korzystam. 

W swojej pracy wykorzystałam:

http://sklepik.na-strychu.pl/pl/p/Wykrojnik-Memory-Box-Chloe-Stem-98321/6997http://www.scrapbook-werkstatt.de/Color-Conspiracy-Graphic-Loop-05http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Wykrojnik-metaliks-Special/731http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Wykrojnik-Koronka-1/431http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Wykrojnik-Koronka-II/1349http://www.scrapbook-werkstatt.de/Color-Conspiracy-Graphic-Loop-03Dziękuję, że do mnie zaglądacie i komentujecie, nawet jak mnie nie ma :*

Trzymajcie się :)


11 komentarzy:

 1. nie widać żeby jakaś trudność była, bo wyszło bardzo fajnie :)
  i gratuluję zaliczeń!

  OdpowiedzUsuń
 2. pogratulować! ;) przyznam się, że i dla mnie jeden kolor to nie lada wyzwanie... ale koniec końców wyszło całkiem fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zaliczeń i zachwycam się LO'sem. ;)) Monochromatyzm wyszedł temu scrapowi na dobre. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie wykorzystałaś wykrojniki :) Podziwiam podwójnie bo biel to dla mnie trudny temat... No i oczywiście gratuluję zaliczeń!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wykorzystalas wykrojniki, no i Twój LO, świetny. Gratuluję zaliczeń :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje i powodzenia przy następnych zaliczeniach! Jak zwykle świetnie sobie poradziłaś ze scrapem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Biel sprawiła że praca jest elegancka, na szczęście bez przesady:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Haha :D Fajowa :) Ja niby uwielbiam pracować z jednym kolorem, ale biel na przykład sprawia mi problemy :) Śliczna praca, odsypiaj :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Niedosyć ze przywiozłam swoje, to jeszcze przypomniałam Ci o Twoich- podwójne zwycięstwo :D
  Scrapa strasznie lubię!:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wow, faktycznie wyzwanie z tą bielą i niebieskim, ale poradziłaś sobie fantastycznie! Mimo, że nie ma eksplozji kolorów jak to u Ciebie zazwyczaj bywa ;)

  OdpowiedzUsuń