sobota, 13 sierpnia 2016

Jarmarkowo // For Jarmark

Hej!
Hello!

Jakoś mi nie po drodze z komputerem ostatnio. Internet przeglądam głównie na telefonie, a z komputera korzystam jako z telewizora. I muszę przyznać, że dobrze mi z tym. I tak mam tyle wakacyjnych planów, że się nie wyrabiam :D Ale zatęskniłam już za Wami, więc przed wyprawą z aparatem, wpadam pokazać Wam parę prac dla Kolorowego Jarmarku. A niedługo zajrzę też do Was :)
I don't spend much time using computer lately. I check Internet on my mobile phone and use my computer only as a TV. And I really like that. I have so many plans for holiday, that day isn't long enough. But I miss you, so I decided to show you some projects for Kolorowy Jarmark, before I'll go for a walk with my camera :) And I'm going to visit your blogs soon.

Zacznijmy od LO z Jasperem na jednej z najnowszych kolekcji Scrapberry's - Forest Friends.
Let's start with LO with Jasper, which I made on one of the newest Scrapberry's collection - Forest Friends.
W ramach posta grupowego przygotowywałyśmy parawany. Zawsze myślałam, że baza jest dużo trudniejsza do zrobienia, a zajęła mi jakieś 10 minut.
We made tri-fold card for a group post. I always thought that base is much more difficult to make, but it took me about 10 minutes. 
Kojarzycie kolekcję "Little You" Crate Paper? Jest przeurocza! Nie mam dzieci, ale i tak musiałam ją mieć. W sam raz nada się do prac z moimi kotami :D
Have you seen Crate Paper collection "Little You"? It's sooo adorable. I don't have children, but I must have it. It's perfect for projects with my kittens. I świetnie się też nadaje do dziecięcych kartek!
And it's albo perfect for childlike cards!Później był kolejny post grupowy z kolejną wydawałoby się skomplikowaną formą - flipbookiem. Jest to rozkładana książeczka z kieszonkami, kopertami, itd. I też wygląda na trudniejszą do zrobienia niż faktycznie jest.
Then we had another group post with flipbook - it's flipped themed book with pockets, envelopes, etc. And it's really simple to make. A na sam koniec został tag z kolekcji, która jest dla mnie tegorocznym hitem - "Boho" Kaisercraft. Dawno już tak nie wyczekiwałam, aż kolekcja pojawi się w hurtowni i będzie moja. Mam z niej nawet album do PL, który mieliście okazję zobaczyć na moim facebooku.
At last, I want to show you tag which I made using Kaisercraft "Boho". It's my number one collection this year. I also have a PL album from it (you can see it on my facebook)
Mam nadzieję, że jakoś dotrwaliście do końca :) Dajcie znać, jak mijają Wam wakacje!
Let me know, how you spend your holidays!

Dziękuję, że do mnie zaglądacie i komentujecie :*
Thank you for your visits and comments :*

Trzymajcie się :)
Hugs :)

11 komentarzy:

 1. Cudownie prace, zachwycasz! Rewelacyjnie tworzysz! Pozdrawiam cieplutko i pozostawiam dobrą energię -Gosia♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne dzieła :) bardzo urocze i pełne kolorów :)

  Niestety mijają za szybko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne letnie, energetyczne prace. A ten zestaw papierów rzeczywiście arcyfajny :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolorowo, radośnie i jakże sypatycznie ! Tyle wspaniałych prac Kochana ! Choć muszę tutaj przyznać, że piórka Boho powaliły mnie na kolana, rewelacyjnie się to prezentuje :) Buziaczki :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja właśnie wróciłam z wakacji, na których stosowałam lekki detoks od internetu na rzecz książek. Teraz małymi krokami próbuje ponadrabiać i trafiam na taki post... to powinno być zabronione! Tyyyyle cudnych prac naraz. Uwielbiaaam do Ciebie zaglądać :) już mnie paluszki swędzą, żeby też coś potworzyć, a tu sterta walizek czeka na rozpakowanie :) Chyba posiedzę u Ciebie dłużej i sobie jeszcze powzdycham :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak zawsze czarujesz tymi wszystkimi kolorami. Zachwyciły mnie scrapy i tag - ostatnio bardzo lubię takie klimaty :)
  Z komputerem mam tak samo.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale wysyp prac w jednym poście :) Bardzo energetycznie, bardzo kolorowo, ale najbardziej urzekły mnie layouty! Boskie po prostu!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkie prace takie piękne! ;) Chyba najbardziej jednak skradło moje serce to drugie LO - jest takie delikatne i pastelowe. ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. omg!! ten scrap z kolekcji "Little You"jest tak uroczy że nie mogę wzroku oderwać!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne i różnorodne prace :-)))Fantastyczny wakacyjny parawanik i książeczka :-)))

  OdpowiedzUsuń