środa, 1 czerwca 2016

Prace dla Kolorowego Jarmarku + mini warsztaty // Projects for Kolorowy Jarmark

Hej!
Hello!

Jeszcze się Wam tutaj nie chwaliłam, że na Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookingowym poprowadzę pokaz i otwarte mini warsztaty z Project Life :) Pokaz będzie darmowy i opowiem na nim o PL w teorii - co to i z czym się je :) A na "warsztatach" zajmiemy się PL od strony praktycznej - Ci co się zapiszą, będą mieli okazję zrobić 2 rozkładówki - 30x30cm i 15x20cm. Opłata wynosi 15zł - jest to cena za same materiały - chcemy, żebyście ich trochę mieli i to takich naprawdę fajnych ;) Cała reszta będzie mogła sobie posłuchać, o tym jak robię rozkładówki i przyglądać się. Dodatkowo wśród osób, które się zapiszą, rozlosujemy album 6x8 :) To co, jesteście chętni? :) Serdecznie Was zapraszamy z Kolorowym Jarmarkiem :)
Here's a little bit about Polish Scrapbooking Event, so I didn't translate it. OK, to teraz prace. Zacznijmy od tagów na posta grupowego. Jako zadanie miałyśmy użyć tego samego stempla w 2 pracach, które różnią się stylem.
OK, so projects now. Let's start with tags for group post. We had to use same stamp in 2 different styles. 

Później postanowiłam postawić sobie wyzwanie - zrobić LO z samych kart do PL. I udało mi się Jedynym wyjątkiem była mgiełka. 
Then I decided to make LO using only PL cards. And I've managed that! A na koniec pokażę Wam 2 kartki. Jedna kocio-urodzinowa, a druga na nasz grupowy post z okazji Dnia Dziecka. 
At last, I will show you 2 cards. One is for birthday and one is childish for our group post. 

 Dziękuję, że do mnie zaglądacie i komentujecie :*
Thank you for your visits and comments :*

Miłego wieczoru :)
Have a nice evening!  

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam Twoje prace:) Szkoda,że nie będę na zlocie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że może być tłoczno na Twoich warsztatach, a na pewno trzymam za to kciuki :) Twoje prace jak zwykle piękne, energetyczne i pełne kolorów! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. jak ja lubie Twoje prace, taka energia, ze szok, zaluje ze nie moge wziac udzialu w zlocie i Twoich warsztatach, ale zabawa bedzie przednia, powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne prace, takie energetyczne i przepełnione dobrą energią. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczne,kolorowe prace :-)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie śliczności! Tym razem wygrywa urocze LO z Kiciorkiem :)

  OdpowiedzUsuń