sobota, 13 grudnia 2014

Happy time

Hej :)

Kupiliście już prezenty świąteczne? Jak nie, to może skusicie się na jedną z tych książek:

http://nienabijajsobieguza.pl/

Albo kupicie dla siebie? Dochód ze sprzedaży pójdzie na leczenie raka mózgu Autora. Mam obydwa e-booki i zapowiadają się naprawdę ciekawie, więc Wy też zyskacie :) Kliknijcie na obrazek, a przeniesiecie się na stronę, na której możecie kupić książki. A jeśli nie chcecie lub nie możecie kupić książek, to dajcie chociaż znać innym ;)
Powiem Wam, że od kiedy mam zajęcia na oddziale hematologii, to coraz bardziej chce mi się pomagać. Naprawdę strasznie przykre jest to, że czasem ludzie mieliby szansę na wyleczenie, ale NFZ nie refunduje leków, a oni nie mają. Ostatnio spotkałam się z takim przypadkiem - ok. 30 letni mężczyzna, żonaty, ma małe dziecko, 90% szans na polepszenie, ale nie ma 250 tysięcy złotych :( Brak słów po prostu, jak tak można.
Dlatego chciałabym w miarę możliwości pomagać takim osobom. A że Autor powyższych książek to rodzina jednej z moich blogowych koleżanek - nieoceniampookładce, tym jeszcze chętniej się zaangażowałam. W ogóle przejrzałam na razie z grubsza facebooka i książki i jestem naprawdę pełna podziwu jego siły i tego, że się nie załamał. Chciałabym sama tyle siły mieć. Uwielbiam pacjentów z nowotworem, do których idziemy, a oni jeszcze potrafią pożartować z nami, nawet ze swojej choroby. To jest naprawdę inspirujące.

Dobra, ale zmieńmy temat na mniej smutny. Dzisiejszą pracą, chciałam Was zaprosić na niestety ostatnie już wyzwanie na blogu Scrappin' Fantasies. Na osłodę mamy dla Was nagrodę - papiery Studia Tekturek.


Postanowiłyśmy, że nasze prace będą pozytywne, bo zakończenia właśnie takie mogą być, nie muszą być tylko smutne.



LO o moim ulubionym ostatnio sposobie spędzania czasu, czyli wspólnym scrapowaniu :D Papiery Studia Tekturek ze swoimi optymistycznymi kolorami idealnie się do tego nadały :)

W swojej pracy wykorzystałam:

http://shop.studiotekturek.com/index.php?p31,alfabet-oh-alphashttp://shop.studiotekturek.com/index.php?k6,tekturki-chipboardshttp://shop.studiotekturek.com/index.php?p46,kolekcja-blanket-stories-collection-blanket-stories

Dziękuję za wszystkie odwiedziny i komentarze :*

Udanego weekendu :)

7 komentarzy:

 1. Cudnie że tyle pomagasz :) Ja zabrałam się za wolontariat dla hospicjum, też wydaje mi się że święta to dobry czas by zrobić coś dla kogoś innego. A scrap cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie, kolorowo i magicznie :)
  No niestety, tak u nas działa cały ten chory system :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny jest! ;) O tak, w czasie przedświątecznym powinniśmy nieść właśnie pomoc i dobre słowo. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też ogromnie podziwiam chorych ludzi, którzy wykazują się taką siłą, hartem ducha... Człowiek narzeka, a cóż to za problemy na co dzień mamy... Także ten... Za to Twój scrap wali po oczach energią aż miło! :))

  OdpowiedzUsuń
 5. z Twoich prac bije optymizm, super!

  OdpowiedzUsuń